Jak szybko i bez uszkadzania lakieru pozbyć się wgnieceń w karoserii

Jeśli jesteś posiadaczem samochodu, z pewnością wiesz jak trudno uniknąć wgnieceń i uszkodzeń w karoserii spowodowanych gradobiciami, uderzeniami wózkami na zakupy i obiciami od drzwi pojazdów zaparkowanych zbyt blisko.

Niektóre osoby po prostu akceptują te wgniecenia, nie chcąc zajmować się kosztami i czasem związanym z tradycyjnymi naprawami w warsztacie. Ale nie jest to dobre wyjście z sytuacji, ponieważ obecnie profesjonalne zakłady blacharsko-lakiernicze mają do dyspozycji nowoczesne metody usuwania wgnieceń w karoserii bez potrzeby lakierowania. Paintless Dent Repair (PDR) jest to metoda usuwania drobnych wgnieceń bez konieczności wymiany farby, zamiast tego doświadczeni specjaliści ostrożnie używają narzędzi i wyciągają wgniecenia, aby je wyeliminować bez uszkodzenia zewnętrznych powłok karoserii i lakieru. Podczas gdy tradycyjne metody naprawy karoserii mogą trwać od kilku dni do tygodnia lub dłużej, PDR można wykonać w ciągu kilku godzin lub nawet mniej, w zależności od uszkodzenia. Bez konieczności szlifowania, wypełniania lub malowania doświadczeni specjaliści mogą skupić się wyłącznie na starannym wyciąganiu wgnieceń.

Dodatkowo nieinwazyjna naprawa wgnieceń bez lakierowania to ułamek kwoty, którą zapłacisz za tradycyjne sposoby na usuwanie uszkodzeń w karoserii pojazdu oraz lakierowanie.

Nieinwazyjna technika PDR gwarantuje, że pojazd zostanie przywrócony do stanu możliwie najbardziej zbliżonego do pierwotnego, bez potrzeby malowania, gruntowania, czy dodawania nowych paneli. Paintless Dent Repair (PDR) to stosunkowo nowa technologia naprawy, która oferuje wiele korzyści zarówno dla właścicieli samochodów, jak i środowiska, sprawdź więcej zalet wybrania metody PDR. Ta metoda zachowuje oryginalne fabryczne wykończenie pojazdu bez uszkodzenia i jest to prawdopodobnie najważniejsza korzyść dla wielu właścicieli aut, a zwłaszcza właścicieli samochodów luksusowych i sportowych, którzy martwią się o jakość usług. Eksperci używają narzędzi naprawczych nowej generacji, które pozwalają usuwać wgniecenia bez potrzeby klejenia, wypełniania, skrobania lub lakierowania.

Comments are closed.