Elegancka sukienka do karmienia piersią

Karmienie piersią jest wspaniałym sposobem na tworzenie więzi między matką i dzieckiem. Z pewnością wiele osób z otoczenia kobiety to potwierdzi.

Nieustannie słyszymy o wszystkich zaletach karmienia piersią, ale lekarze, przyjaciele i inne matki często nie wspominają, że coś tak niepozornego, jak źle dobrana garderoba może sprawić, że proces karmienia będzie skomplikowany i stresujący. Można jednak łatwo rozwiązać ten problem, jeśli zdecydujesz się na zakup odpowiednich ubrań przeznaczonych dla matek karmiących piersią. Takie ubrania sprawiają, że o wiele łatwiej jest uwolnić pierś i dyskretnie podać ją maluchowi bez zwracania niepotrzebnej uwagi. Przody bluzek, sukienek czy sweterków zapinane na ukryty suwak zapewniają łatwy dostęp do piersi, w dodatku można je rozpinać jedną ręką. Równie praktyczne są haftki, guziki i zatrzaski. Nie zapominaj, że guziki i napy nie są przeznaczone tylko do topów. Koszule i sukienki kopertowe z zatrzaskami dla dodatkowej osłony dekoltu są idealne na tę fazę macierzyństwa. Można w ten sposób w sposób komfortowy nakarmić głodnego malucha bez potrzeby odsłaniania brzucha poprzez podciąganie odzieży. Kluczem do zachowania dyskretnego karmienia piersią jest znalezienie odpowiedniego kroju, który zapewnia łatwy dostęp do piersi dla dziecka, bez niepotrzebnego zwracania na siebie uwagi osób postronnych.

Co najważniejsze, pamiętaj, że im lepiej czujesz się w tym okresie życia jako matka i kobieta, tym większe jest prawdopodobieństwo, że osiągniesz swoje cele związane z karmieniem piersią.

Najważniejsze jest, aby proces karmienia był tak łatwy, jak to tylko możliwe. Wszystko, co możesz zrobić, aby usunąć stres i frustrację, jest dobre dla ciebie i dziecka. Bluzki i sukienki do karmienia piersią z kopertowymi przodami to świetna opcja dla młodych mam. Z łatwo odciągającym się na bok krzyżującym się dekoltem w kształcie litery V, jest to wygodna alternatywa w stosunku do zwykłego T-shirtu, ale nadal są wystarczająco swobodne, aby nosić je na co dzień także w późniejszym okresie.

Comments are closed.