Zostań kierowcą ciężarówki w Bus Simulator 18

Bus Simulator 18, opracowany przez firmę astragon Entertainment, to kolejna odsłona serii symulatorów, która koncentruje się na prowadzeniu autobusów.

Twoim celem jest rozwój firmy autobusowej, musisz kupować nowe pojazdy, pozyskiwać nowych pracowników i tworzyć nowe trasy. Gra nie skupia się wyłącznie na prowadzeniu autobusu, wymaga również interakcji z pasażerami. Musisz sprzedawać bilety, kontrolować pasażerów, dbać o porządek i co najważniejsze punktualnie przybywać na każdy przystanek. Zaraz po rozpoczęciu gry, trzeba wybrać nazwę firmy, wybranie poziomu trudności i podjęcie decyzji, czy firma może zbankrutować, czy nie. Następnie możesz stworzyć swoją postać. Możesz wybrać płeć, mundur i kolor, liczba strojów jest ograniczona do dwóch różnią się jedynie wzorem. W Bus Simulator 18 możesz na początku przejść samouczek. W jej trakcie gry będziesz jeździł autobusem z instruktorem jako pasażerem. Celem jest dotarcie do kilku przystanków autobusowych. Zostań kierowcą ciężarówki w Bus Simulator 18

To bardzo pomocny tryb możesz dowiedzieć się, jak poruszać się po mieście, jak sprzedawać i sprawdzać bilety.

Po ukończeniu samouczka otrzymasz pierwszą misję. Nie będzie to skomplikowane, ale dzięki niej nauczysz się jak zacząć rozwijać swoją firmę. Na początku otrzymujesz również około 150 000 euro, które wystarczy na zakup nowego autobusu, pomalowanie go i zatrudnienie nowego kierowcy. Prowadząc autobus trzeba oczywiście zwracać uwagę na stan jezdni, trzeba będzie oczywiście wybierać określone trasy, trzeba omijać dziury w drogach. W Bus Simulator 18 drogi nie są dobrze utrzymane wjechanie w dziurę liczy się jako zderzenie, które kosztuje nas cenne punkty. Należy pamiętać o otwieraniu i zamykaniu drzwi, kiedy autobus rusza z przystanku, bowiem autobus nie ruszy, jeśli drzwi nie są zamknięte. Po dojechaniu na przystanek poczekaj z zamknięciem drzwi przez chwilę będziesz mieć pewność, że żaden z pasażerów nie będzie chciał wysiąść z autobusu. Z pewnością BUS SIMULATOR 18, to bardzo realistyczna i wciągająca gra, w której z pewnością spędzimy wiele godzin.

Comments are closed.