Kilka powodów, dla których warto rozważyć zakup iPhone’a

Więc masz nowego iPhone’a.

Możesz nie myśleć, że chcesz wiedzieć wszystko, co robi telefon, ale gdy dowiesz się o niektórych wspaniałych rzeczach, które ten telefon może zrobić, nie będziesz wiedział, jak sobie bez niego radziłeś! Czytaj dalej, aby uzyskać wspaniałe sztuczki na iPhone’a.Zawsze upewnij się, że ustawiłeś hasło. Jest to bardzo ważne dla Twojego iPhone’a, aby nikt nie mógł włamać się do Twoich danych osobowych, a Ty możesz być tak bezpieczny, jak to tylko możliwe. Do utworzenia hasła możesz użyć czterech cyfr i zawsze upewnij się, że używasz czegoś, co zapamiętasz.Znajdź szybko swój telefon dzięki nowej, bezpłatnej aplikacji o nazwie Znajdź mój iPhone. Umożliwia zdalny dostęp do telefonu, aby podać współrzędne na mapie, zwiększyć głośność, aby telefon był słyszalny pod grubymi poduszkami, lub zablokować telefon i wyczyścić wszystkie dane w przypadku kradzieży.Jeśli chcesz szybko zrobić zdjęcie, kliknij dwukrotnie przycisk ekranu głównego. Nawet jeśli telefon jest zablokowany, wyświetli się mała ikona aparatu, która pozwoli ci otworzyć aparat. Następnie możesz użyć przycisku zwiększania głośności na telefonie lub słuchawkach, aby zrobić zdjęcie!Nie panikuj, jeśli Twój iPhone się zamoczy. Telefony czasami wysuwają się z kieszeni i wpadają do kałuż lub zlewów. Jeśli tak się stanie, nie używaj suszarki, aby jak najszybciej wysuszyć telefon. Może to zmusić wilgoć głębiej do telefonu. Zamiast tego spróbuj zostawić telefon na noc w torbie niegotowanego ryżu.Zrób zrzut ekranu na swoim iPhonie. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Czy chcesz zrobić zrzut ekranu? Możesz szybko nacisnąć jednocześnie przycisk Początek i przycisk Uśpij/Obudź, a następnie je zwolnij.

Powinieneś usłyszeć dźwięk kamery. Spowoduje to zrobienie zdjęcia tego, co jest na ekranie i można je znaleźć w pliku obrazu.Użyj sekcji muzycznej swojego iPhone’a, aby stworzyć pełnoprawną bibliotekę muzyczną do pracy lub szkoły. Może to łączyć się bezpośrednio z iTunes na komputerze, z którego możesz pobrać swoją ulubioną muzykę na swój telefon. Dodatkowo możesz odtwarzać losowo lub powtarzać niektóre utwory, które najbardziej lubisz na swoim iPhonie.Czy kiedykolwiek chciałeś szybko przejść na górę strony? Zamiast próbować przewijać w górę, kliknij pasek stanu u góry ekranu. W większości aplikacji na iPhone’a (w tym Safari, poczta i kontakty) szybko przeniesiesz się z powrotem na górę dowolnej strony, na której się znajdujesz.Entuzjaści lotnictwa pokochają tę sztuczkę z iPhonem. Najpierw upewnij się, że usługi lokalizacji są włączone w aplikacji Ustawienia telefonu. Następnie poinstruuj Siri, aby zapytał Wolframa, które loty są nad głową. Siri następnie użyje danych z wyszukiwarki Wolfram Alpha, aby dostarczyć Ci szczegółowych informacji o każdym pobliskim locie.Kontroluj muzykę z iPhone’a bez przechodzenia do aplikacji muzycznej, przesuwając pasek aplikacji raz w prawo. Tam zostaniesz potraktowany jako mini system sterowania muzyką, który zawiera przyciski odtwarzania i pauzy, następnego i poprzedniego. Możesz nawet uzyskać szybki dostęp do dowolnej aplikacji, która aktualnie odtwarza muzykę w tym samym obszarze.Teraz, gdy znasz kilka przydatnych wskazówek dotyczących nowego iPhone’a, możesz ich użyć, aby ułatwić sobie życie. Następnie możesz jeszcze dokładniej poznać swój telefon, aby dowiedzieć się, jak naprawdę może sprawić, że Twoje życie będzie przyjemniejsze i efektywniejsze. Jedyną rzeczą, o którą musisz się teraz martwić, jest upewnienie się, że pamiętasz życie poza telefonem!

Comments are closed.