Spodenki robocze – najlepszy wybór na upalne lato

Gdy temperatury idą w górę, praca w standardowych ubraniach roboczych może nagle stać się bardzo męcząca. właśnie dlatego w sklepach BHP można zakupić dzisiaj krótkie spodenki robocze, które zapewniają wysoki komfort użytkowania i przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa także w trakcie upalnych miesięcy lata.

Spodnie robocze to podstawowa odzież stosowana w pracy na różnych stanowiskach. W sklepach BHP oferowane są w wielu wariantach do wyboru, w tym między innymi jako krótkie spodenki robocze. To model dedykowany na lato, gdy założenie zwykłych spodni może spowodować duży dyskomfort.

Spodenki robocze – fasony

Spodenki BHP z krótkimi nogawkami oferowane są w różnych wzorach do wyboru, dlatego pracodawca, ale też pracownicy mogą dostosować je specjalnie do swoich wymogów.

Fasony spodenek roboczych:

  • krótkie spodenki robocze przed kolano – posiadają fason klasycznych bojówek, które kończą się przed kolanem albo na wysokości kolana
  • spodenki robocze 3/4 – posiadają dłuższe nogawki sięgające za kolano, dlatego zapewniają dodatkową ochronę

Te rodzaje spodenek roboczych oferowane są w różnych kolorach do wyboru, w tym między innymi jako czarne, szare, khaki, beżowe, granatowe. Także dostępne są spodenki wykonane z materiałów odblaskowych, na przykład w kolorze pomarańczowym, oraz z dodatkowym odblaskami dla poprawy bezpieczeństwa.

Jak wybrać najlepsze spodenki robocze na lato?

Przy poszukiwaniu odpowiednich spodenek roboczych przeznaczonych na lato warto przede wszystkim dostosować je do potrzeb konkretnego stanowiska pracy, aby spełnić wymogi BHP.

Żeby spodenki były wytrzymałe i posłużyły na długo, warto poszukiwać modeli wykonanych ze specjalnych, wzmacnianych tkanin, na przykład kordury, a także z podwójnymi, a nawet potrójnymi szwami. Aby korzystanie ze spodenek było komfortowe, warto postawić na model wyposażony w dodatkową gumkę wewnętrzną w pasie dla lepszego dopasowania.

Ważna jest także funkcjonalność, dlatego też dobre spodenki robocze tego typu powinny oferować szeroką gamę kieszeni. Wybrane modele posiadają uchwyty na narzędzia oraz kieszonki na nakolanniki.

Comments are closed.